menü
geri dön

TV Yayın Akışları

Geçmiş Yayın
Şuan Yayında
Gelecek Yayın
Kara Ağaç Destanı12:30-16:10
Mahzuni16:10-17:55
Turgay Başyayla ile...17:55-19:00
Ana Haber19:00-20:00
Gönül Dağı20:00-00:15
Güler Misin Ağlar Mısın?13:00-15:00
Bahar15:00-18:25
Show Ana Haber18:25-20:00
Güldür Güldür Show20:00-23:45
Kung Fu Cinayetleri23:45-01:30
Dizi13:00-16:00
Güzel Köylü16:00-18:15
Star Haber18:15-19:00
Çok Güzel Hareketler 219:00-20:00
Kırımlı20:00-22:30
Dr. Feridun Kunak'la...13:10-15:00
TV Filmi15:00-17:00
Dünyanın Tadı17:00-18:00
Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri18:00-19:00
Gelin19:00-21:30
Ben Bu Cihana Sığmazam12:00-15:30
Aldatmak15:30-19:00
ATV Ana Haber19:00-20:00
Kardeşlerim20:00-00:20
Aldatmak00:20-03:00
Cevap Ver Türkiye14:15-16:30
Çarkıfelek16:30-19:00
Survivor All Star 202419:00-00:15
Survivor Ekstra00:15-02:30
Gazete Magazin02:30-05:00
Arka Sokaklar14:00-16:00
İnci Taneleri16:00-19:00
Kanal D Ana Haber19:00-20:00
Allah Yazdıysa Bozsun20:00-22:15
Allah Yazdıysa Bozsun22:15-00:30
Yabani13:00-15:45
Kızıl Goncalar15:45-19:00
Gülbin Tosun ile NOW Ana...19:00-20:00
Yabani20:00-00:15
Kirli Sepeti00:15-03:00
Milli Güç Güçlü Türkiye15:55-16:00
Haber 1616:00-17:00
Haber 1717:00-17:45
Spor17:45-18:00
Haber 1818:00-19:00
Haber15:00-16:00
Haber16:00-17:00
Haber17:00-18:00
Ana Haber18:00-20:45
CNN TÜRK Masası20:45-01:00
Haber Bülteni16:00-16:10
Mete Çubukçu İle Pasaport16:10-16:55
Hava Durumu16:55-17:00
Haber Bülteni17:00-17:45
Lifestyle17:45-17:50
Ajans Hafta Sonu15:00-16:00
Ajans Hafta Sonu16:00-17:00
Akşam Ajansı17:00-18:00
Akşam Ajansı18:00-20:00
Akşam Ajansı20:00-20:50
Haber Bülteni16:00-16:15
Ne Yapsak?16:15-17:00
Haber Bülteni17:00-17:15
Bir Dünya Lezzet17:15-18:00
Ana Haber18:00-20:00
Sınırsız15:00-16:00
Yerinden Tarım16:00-17:00
Gündem Özel17:00-18:00
Hafta Sonu Ana Haber18:00-20:00
Nasıl Olacak?20:00-01:00
Haber Bülteni15:00-16:00
Haber Bülteni16:00-17:00
Haber Bülteni17:00-18:00
Haber Bülteni18:00-18:15
Başka Bir Söz18:15-19:00
Kontra15:00-16:00
Haber Bülteni16:00-18:00
Hafta Sonu Ana Haber18:00-20:30
Müzakere20:30-01:00
Müzakere01:00-04:00
Haber Bülteni15:00-16:00
Haber Bülteni16:00-17:00
Haber Bülteni17:00-18:00
Haber Bülteni18:00-19:00
Hafta Sonu Ana Haber Bülteni19:00-20:30
Ataman ile Devr-i Alem14:00-15:00
Reyhan15:00-17:00
Şeflerin Mutfağı17:00-18:00
Kahır18:00-19:45
Gülen Adam19:45-21:45
Bir Bilene Sor16:00-16:30
İz Bırakanlar Plus16:30-17:00
Belma Belen'le Geziyoruz17:00-18:30
Beyaz Ana Haber18:30-19:30
Cehennem Silahı 219:30-21:30
beIN Sports Max 216:00-16:30
Borussia Dortmund - Darmstadt16:30-18:30
beIN Sports Max 218:30-19:00
Kayserispor - Konyaspor19:00-21:00
Maç Sonu21:00-21:30
Spor Bülteni15:30-16:00
Aktüel Futbol16:00-18:00
Stadyum18:00-19:00
Dakika Skor19:00-21:00
Stadyum21:00-23:00
Karayip Evleri16:00-16:30
Karayip Evleri16:30-17:00
Karayip Evleri17:00-17:30
Karayip Evleri17:30-18:00
Evimdeki Hazine18:00-19:00
Müzayede Evinde Neler Oluyor15:00-16:00
Amerikan Hurda Avcıları16:00-16:55
Amerikan Hurda Avcıları16:55-17:50
Avustralyalı Opal Avcıları17:50-18:50
Dünya'nın Dört Bir Yanı18:50-19:50
Yenilmez Savaşçılar16:15-16:45
Bir Dünya Yaşam16:45-17:15
Doğanın Harika Babaları17:15-18:10
Avustralyalı Yılan...18:10-18:35
Aslan Sırtlana Karşı18:35-19:30
Dünyanın En Büyük...15:00-16:00
Keşfedilmemiş16:00-17:00
Avcı17:00-18:00
Outback18:00-19:00
Sizin Av Safariniz19:00-20:00
Ekip: Siberay16:25-16:35
Babamın Gölgesi 191816:35-16:50
İbi16:50-17:15
Sürpriz Kutusu17:15-17:40
Vikingler17:40-18:05
Hero Inside16:00-16:30
Jade Armor16:30-17:00
Jade Armor17:00-17:30
Sevimli Kahramanlar Hikayeler17:30-18:00
Sevimli Kahramanlar Hikayeler18:00-18:30
İstanbul Muhafızları16:30-16:45
İstanbul Muhafızları16:45-17:00
Dronix17:00-17:30
Sonic Boom17:30-17:45
Sonic Boom17:45-18:00
Doğa ve Biz15:45-16:00
Hafta Sonu Haber16:00-17:00
Hafta Sonu Haber17:00-18:00
Akşam Haberleri18:00-19:30
Ana Habere Doğru19:30-19:45
Beşiktaş - FB Göksel Çelik15:00-16:45
Rakamlarla Rakipler16:45-17:30
Final Four'a Doğru17:30-17:50
Final Four'a Doğru17:50-19:07
Ana Haber19:07-19:30
Yabani13:00-15:45
Kızıl Goncalar15:45-19:00
Gülbin Tosun ile NOW Ana...19:00-20:00
Yabani20:00-00:15
Kirli Sepeti00:15-03:00
Yarış Zamanı11:00-12:45
Ankara-Antalya-Diyarbakır...12:45-20:45
Ankara-Antalya-Diyarbakır...20:45-23:45
Pimlico Yarışları23:45-
-
Bir Zamanlar Futbol14:00-15:00
Maç Günü15:00-19:00
Skorbord19:00-21:00
90+121:00-22:30
Takım Oyunu22:30-01:00
KRT Soruyor15:00-16:00
Evdeki Hesap16:00-17:00
Akşam Haberleri17:00-18:00
Gerçeğin İki Yüzü18:00-19:00
Hafta Sonu Ana Haber19:00-20:00
Gün İçinden13:00-16:00
Sanat Hayatı16:00-17:00
Bülten17:00-18:00
Güneşli Sohbetler18:00-19:00
Ana Haber19:00-20:00
Haber Bülteni15:00-16:00
Haber Bülteni16:00-17:00
Haber Bülteni17:00-19:00
Ana Haber19:00-20:00
Hariciye20:00-23:00
Yeni Nesil İşler15:00-15:30
Pandoranın Merakı15:30-16:50
Sürdürülebilir Gelecek16:50-17:20
Yapay Zeka Merkezi17:20-17:45
Finansal Teknoloji17:45-18:15
Medya Meclisi12:00-15:00
Bakanlar Kurulu15:00-17:50
Haber17:50-18:00
Hafta Sonu Haberleri18:00-19:50
Haber19:50-21:00
Rahmet Ailesi15:00-16:00
Tarihte Yürüyen Adam16:00-17:00
Ülke'nin Alın Teri17:00-18:00
Ailem İçin18:00-19:00
Ana Haber19:00-20:00
Ege Saati15:25-16:00
Habere Doğru Hafta Sonu16:00-17:00
Habere Doğru Hafta Sonu17:00-18:00
Ana Haber18:00-20:00
18 Dakika Panorama20:00-21:00
Real Madrid Şampiyonlar...12:30-14:40
Borussia Dortmund...14:40-17:00
Olympiakos Konferans Ligi...17:00-19:00
Fiorentina Konferans Ligi...19:00-21:00
Al Ahli - Abha21:00-23:00
Yeni Nesil Kafası15:00-16:00
Spor Borsası16:00-17:00
Davranışsal Ekonomi17:00-17:30
Marka Değeri17:30-18:00
Kültür Sanat Ekranı18:00-18:30
Haber16:00-16:40
Dünyadan Türkiye16:40-17:00
Haber17:00-17:30
Başkent17:30-18:00
Haber18:00-18:30
Haber Turu14:30-15:00
Haftaya Bakış15:00-17:30
Haber Turu17:30-18:30
Hafta Sonu Ana Haber18:30-20:00
Tekno Kalkan20:00-20:30
Haber15:00-16:15
24 Portre16:15-17:15
Kırmızı Halı17:15-18:00
Hafta Sonu Akşam Haberleri18:00-20:00
Bu Ülke20:00-21:15
Tarih Ve Ötesi16:00-16:30
Farklı Bakış16:30-18:00
Ömre Bedel18:00-18:30
Diyanet Haber18:30-18:55
Tek Kare18:55-19:00
Türk Sineması14:30-15:30
Western15:30-17:45
Rüveyda Tarhanlı ile...17:45-18:30
Cengiz Başkan ile Doğa...18:30-19:30
Sokaktaki Adam19:30-20:00
Kapanış21:50-22:30
TRT EBA TV22:30-
-
-
-
Gündelik Hayatın Bilimi16:30-16:45
Olay Yeri İnsan Vucudu16:45-17:15
Olay Yeri İnsan Vucudu17:15-17:45
Beyhan Budak'la Motivasyon...17:45-18:00
Lgs'ye Doğru18:00-19:00
Muhasebe Ve Finansman - 917:00-17:30
Yks'ye Doğru17:30-
-
-
-
Kurban15:00-16:45
Sinema +16:45-17:45
Hüner17:45-18:00
Sanatçının Şehri18:00-18:30
Misal18:30-19:00
Olimpiyat Yıldızları16:10-16:25
Süper Spor16:25-16:55
Fransa - Bulgaristan16:55-19:00
Engelsiz Spor19:00-19:25
Nedir, Nasıl Oynanır?19:25-19:30
Yabancı Sinema14:30-16:00
Köy Bereketi16:00-17:00
Haber Bülteni17:00-17:30
Bonanza17:30-18:30
Belgesel Spor18:30-19:00
Usta Eller16:00-16:30
Avrasya Seyir Defteri16:30-17:00
Avaz Gündem17:00-17:20
Yerli Sinema - Güvercin...17:20-19:00
Kültür Sanat Avaz19:00-19:30
Usta Eller16:00-16:30
Avrasya Seyir Defteri16:30-17:00
Avaz Gündem17:00-17:20
Yerli Sinema - Güvercin...17:20-19:00
Kültür Sanat Avaz19:00-19:30
MUCİZE13:30-14:00
FINEAS VE FÖRB14:00-
-
-
-
Çok Gezenti14:00-15:30
Yaprak Dökümü15:30-20:00
Ben Bilmem Eşim Bilir20:00-22:15
Ölüm Yarışçıları22:15-01:15
Ölüm Yarışçıları01:15-01:30